fbpx

Język:

PL
Jacuzzi

Wszędzie dobrze... ale w jacuzzi najlepiej!

Masaż, którego potrzebujesz

Wodny masaż w jacuzzi to wisienka na naszym termalnym torcie. Na terenie Term Gorce znajdziesz aż 8 wanien jacuzzi oraz jedną zlokalizowaną w specjalnie wydzielonej sali przeznaczonej do organizacji wyjątkowych dla Ciebie wydarzeń i prywatnego relaksu. To, co wyróżnia naszą ofertę, to fakt, że jacuzzi w Termach Gorce znajdziecie również na zewnątrz obiektu. Kąpiel w sąsiedztwie mikroklimatu Gorczańskiego Parku Narodowego możliwa jest o każdej porze roku!

W wannach jacuzzi znajdziesz wodę termalną, której temperatura przyjemnie otuli zmęczone mięśnie. Hydromasaż działa odprężająco, rozluźnia, redukuje poziom stresu, łagodzi ból mięśni, poprawia kondycję stawów, a nawet korzystnie wpływa na jakość snu.

O zdrowotnych właściwościach kąpieli w jacuzzi świadczy fakt, że takie wanny wykorzystywane są podczas rehabilitacji i zabiegów leczniczych. Bogata w mikroelementy woda termalna o właściwościach solanki połączona z hydromasażem poprawia krążenie krwi, dotlenia, wykazuje również zbawienny wpływ na osoby, które borykają się z problemami ze strony układu trawiennego. Regularne sesje w jacuzzi pomagają zredukować bóle brzucha, mdłości czy brak apetytu. Ciepła woda działa odprężająco na kręgosłup a wytwarzana przy takiej kąpieli para wodna dodatkowo inhaluje, oczyszczając zatoki i wzmacniając nasze płuca.

Kiedy jesteś zanurzony w wodzie, za powodem wyporności twoje ciało staje się lżejsze, co wyraźnie odciąża nasze stawy, a zanurzona klatka piersiowa wykonuje większy wysiłek, co poprawia pojemność i wydolność płuc.

Zobacz więcej

Relaks i jędrne ciało

Kąpiel w jacuzzi to relaks dla ciała i umysłu oraz widoczna poprawa jędrności skóry. Regularne hydromasaże w jacuzzi pomagają walczyć z cellulitem, wygładzają skórę, pomagają rozbić tkankę tłuszczową i wspomagają odchudzanie. Pamiętaj, że woda, którą znajdziesz w jacuzzi bogata jest w mikroelementy, takie jak magnez, który pobudza regenerację, wapń czy też lit, które nawilżają skórę, działają przeciwzapalnie i pomagają odbudować jej naturalną barierę hydrolipidową.

Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl