fbpx

Język:

PL
Basen

Prosto z Gorców Dobroczynna woda termalna

Relaksacyjny basen termalny

Sercem Term Gorce jest oczywiście basen termalny znajdujący się w Strefie Relaksu. Basen wypełniony jest woda mineralną, swoistą, o charakterze chlorkowo-wodorowęglanowo-sodowym, jodkową, termalną, która wykazuje unikalne właściwości lecznicze.

Basen przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Jego głębokość waha się od 110 do 130 cm, dlatego wspaniale sprawdza się jako przestrzeń do swobodnego relaksu, wypoczynku i korzystania z dobroczynnych właściwości wody, która go wypełnia.

W basenie znajdziecie gejzery powietrzne, tryskacze, ławeczkę powietrzną oraz bicze wodne, które dodatkowo wspomagają przyswojenie składników mineralnych przez naszą skórę, relaksują, masują mięśnie i stanowią atrakcję dla każdego, kto w nim przebywa.

Woda w basenie ma temperaturę 37 stopni C, a lustro wody, to łącznie 91 m2 . Jego kameralny charakter pozwala wyciszyć nasze nerwy, otworzyć umysł i chłonąć relaks wszystkimi zmysłami. Kąpiel w basenie termalnym to ukłon w stronę naszego organizmu, który codziennie wystawiany jest na stres, wysiłek, napięcie nerwowe i działanie czynników zewnętrznych.

Zobacz cennik

Kąpiel odpręża i relaksuje

Kąpiele w basenie termalnym, to nie tylko ogromna przyjemność, ale też przysługa dla całego organizmu. Zawarte w wydobywanej z głębi ziemi wodzie minerały korzystnie wpływają na naszą skórę, poprawiając jej jędrność, nawilżenie, naturalną barierę ochronną. Skóra staje się bardziej gładka, zwarta i odżywiona.

Relaksując się w wodzie termalnej usprawniamy prace serca, obniżamy ciśnienie krwi, usprawniamy procesy metaboliczne, stabilizujemy tętno i rozluźniamy nasz układ nerwowy. Pamiętaj, że w Termach Gorce kąpiel w basenie termalnym możesz łączyć z inhalacją w grocie solnej, seansem saunowym, lub dodatkowym relaksem w jacuzzi.

Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl