fbpx

Język:

PL

Dzień Matki w Termach Gorce

Ćwierkamy cały rok!

Dzień Matki w Termach Gorce

Dzień Matki to nie tylko święto. To okazja, by wyrazić wdzięczność za wszystkie bezwarunkowe gesty miłości i troski. Czy wiesz, co sprawiłoby Twojej mamie prawdziwą przyjemność? Odpowiedź jest prosta - chwila relaksu i odrobina luksusu w Termy Gorce!

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie wyjątkowe propozycje, abyś mógł okazać swojej Mamie jak bardzo jest dla Ciebie ważna:

Pakiet: "Relaks na Słodko"

Godzinny masaż Karite, który zadziała kojąco i odprężająco, a połączony ze słodkim poczęstunkiem w naszej Strefie Smaku, niemal na pewno wywoła uśmiecha na twarzy obdarowanej osoby. To idealna kombinacja relaksu i przyjemności!

Pakiet możliwy do wykorzystania w dniach 20.05-26.05. Brak możliwości zakupu w formie Karty Podarunkowej.

Cena Pakietu: 180zł


Promocja

20% rabatu na wybrane zabiegi z serii Comfort Zone, które zapewnią chwilę błogiego relaksu i odnowy. Rytuały z serii Comfort Zone to unikalne połączenie najlepszej jakości kosmetyków i specjalnych technik pielęgnacyjnych. Wybierz jeden z dwóch rytuałów, lub połącz je wspaniałą kompozycję dwóch wyjątkowych zabiegów! To prezent, który doceni każda kobieta!

Promocja możliwa do wykorzystania w dniach 15.05-26.05. Możliwość zakupu w formie Kary Podarunkowej ważnej do wykorzystania przez 3 msc. od daty zakupu.

  • TRANQUILITY ™ Comfort Zone - 299 zł
  • Insta Hydra - 205 zł

Jeśli chcesz podarować coś wyjątkowego polecamy Ci także wyjątkowy zestaw kosmetyków z serii Comfort Zone, który znakomicie uzupełni Twój prezent, lub też może stanowić samodzielny podarek! Przypominamy także o możliwości zakupu Kart Podarunkowych, umożlwiających stworzenie Pakietu dostosowanego do Twoich potrzeb!


Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl