fbpx

Język:

PL
Masaże modelujące sylwetkę

Masaże modelujące sylwetkę

Strefa Odnowy: Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 19:00, Sobota od 9:00 do 19:00

Masaż bańką chińską

To intensywny zabieg, który jest doskonałą terapią antycellulitową oraz oczyszczającą, a także wspomagającą odchudzanie. Użycie silikonowej bańki chińskiej pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz usuwa toksyny z organizmu.

Jest idealny dla osób cierpiących na przewlekły stres, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia, a także wykonujących na co dzień ciężką pracę fizyczną. Masaż bańką przynosi wyraźne efekty w stosunkowo krótkim czasie. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, co powoduje wygładzenie i odżywienie skóry. Masaż może być stosowany na całe nogi, uda, pośladki, plecy, brzuch. Masaż bańkami wspomaga uśmierzanie stanów zapalnych. Stosowanie baniek chińskich w wielu przypadkach umożliwia leczenie infekcji układu oddechowego bez użycia antybiotyków.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Masaż bańką chińską
40 min
110 zł

Manualny masaż antycellulitowy

Jest to mocny masaż wykorzystujący odpowiednio dobrane techniki, aby usprawnić krążenie krwi i limfy w całym organizmie, zwłaszcza w tych miejscach, w których powstały zmiany. Masaż doskonale działa na tkankę podskórną, usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Masaże poprawiają dotlenienie i odżywianie komórkowe. W efekcie regenerują i uelastycznią skórę oraz zwiększają jej napięcie. Odpowiedni dla kobiet oraz mężczyzn, którzy marzą o gładkiej skórze. Olejek lub balsam używane w trakcie zabiegu posiadają właściwości ujędrniające i odświeżające skórę. W celu przyspieszenia metabolizmu masaż jest wykonywany od najdalszych partii ciała w stronę serca.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Manualny masaż antycellulitowy
30 min
110 zł

Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl