fbpx

Język:

PL
Konsultacje

Konsultacje

Ze względu na specyfikę poszczególnych zabiegów, warto przygotować dokładny plan terapii. Nasi fizjoterapeuci skonstruują go w oparciu o szczegółową analizę, badania i wywiad z pacjentem.

Zobacz ofertę

Ze względu na specyfikę poszczególnych zabiegów, warto przygotować dokładny plan terapii. Nasi fizjoterapeuci skonstruują go w oparciu o szczegółową analizę, badania i wywiad z pacjentem. Umów się na wizytę, a przebieg i ostateczny efekt rehabilitacji pozwoli Ci cieszyć się zdrowiem.

Konsultacja fizjoterapeutyczna

Opieka nad pacjentem obejmuje szczegółowy wywiad, podczas którego ustala się główny problem zdrowotny. Następnie przeprowadzane są badania czynnościowe, omawia się dokładny przebieg i plan terapii. Pacjent jest zapoznawany z celami oraz specyfikacją zabiegów, którym będzie poddawany.

Bardzo istotną w pozytywnym przebiegu terapii jest edukacja pacjenta. Wiele schorzeń wymaga zmiany stylu życia, diety. Dużym ułatwieniem jest samodzielne wykonywanie ćwiczeń w domu. Rolą fizjoterapeuty jest więc także przygotowanie pacjenta na życie po zabiegach, aby pielęgnował taki stan zdrowia, jaki osiągnął po terapii. Każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia i planu rehabilitacji.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Konsultacja fizjoterapeutyczna (konsultacja do zabiegów)
15 min
40 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna pediatryczna
30 min
120 zł

Wizyta fizjoterapeutyczna

Wizyta obejmuje szczegółowy wywiad oraz badania czynnościowe, które mają na celu dostarczenie informacji na temat wydolności układów narządów. Kolejnym krokiem jest wykonanie jednego zabiegu z zakresu fizykoterapii za pomocą specjalnej aparatury.

Podczas wizyty ocenia się także rezultaty zabiegów. Realizuje się plan terapii, np. pacjent samodzielnie bądź z pomocą fizjoterapeuty wykonuje ćwiczenia, poddawany jest także zabiegowi z fizykoterapii podstawowej.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Wizyta fizjoterapeutyczna (wywiad, badanie, jeden zabieg z zakresu fizykoterapii podstawowej)
30/45 min
100/130 zł

Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl