fbpx

Język:

PL
Terapia podciśnieniowa

Terapia podciśnieniowa

Strefa Odnowy: Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 19:00, Sobota od 9:00 do 19:00

AVACO

Doskonale sprawdza się w przypadku leczenia ran, dzięki przyspieszeniu wypływu wysięku, przyspieszeniu krążenia krwi w miejscu przeprowadzonego zabiegu. Terapia pobudza tkankę do regeneracji i rozrostu, zwiększa elastyczność, łagodzi bóle kręgosłupa, bóle mięśniowe i inne. Pomaga uniknąć zakażenia rany, zmniejsza obrzęk.

Podciśnieniowe leczenie ran za pomocą Avaco sprawdza się w przypadku gojenia ran po przeszczepach skóry, rozejściu się szwów, źle gojących się ranach pooperacyjnych. Avaco jest urządzeniem, które pełni funkcję aparatu do terapii podciśnieniowej. Stanowi również znakomite uzupełnienie aparatu do elektroterapii, w której służy do aplikacji prądów przez ssawki z wbudowanymi elektrodami. Unikalną cechą urządzenia jest tryb pracy synchronizowanej z generowanym prądem. Dzięki wspomaganiu rehabilitacji aparatem Avaco, zwiększa się ukrwienie w miejscu pod ssawkami.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Terapia podciśnieniowa AVACO
15 min
30 zł

Drenaż limfatyczny BOA

Przynosi natychmiastowe i widoczne efekty. Masaż BOA usprawnia krążenie limfy i krwi, likwidując obrzęki na ciele i przeciwdziała ich powstawaniu. BOA usuwa nadmiar wody oraz toksyny w organizmie, poprawia mikrokrążenie. Działa odmładzająco na skórę, gdyż wspomaga usuwanie cellulitu.

Zmniejsza uczucie ciężkich nóg. Specjalne aplikatory, zwane też rękawami, posiadają system zachodzących na siebie komór. Działają one naprzemiennie, napełniając się powietrzem, zapewniając tym samym delikatny masaż̇ uciskowy. Uciski zaczynają się od najdalszych części ciała (stóp), a kończą na okolicach serca. Zabieg podobny jest w działaniu do masażu limfatycznego. Masaż wskazany dla osób chcących osiągnąć zgrabną i gładką sylwetkę lub poprawić krążenie. BOA wykorzystują także osoby skarżące się na obrzęki i żylaki.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Drenaż limfatyczny BOA
30/60 min
70/130 zł

Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl