fbpx

Język:

PL
Laseroterapia

Laseroterapia

Laser

Laseroterapia posiada szeroki zakres zastosowań. Laser wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Pobudza i przyspiesza mikrokrążenie, regenerację tkanek, stymuluje układ limfatyczny do produkcji przeciwciał. Seria zabiegów jest bezbolesna i szybko przynosi pożądane skutki.

Laseroterapia działa na zasadzie kierowania wiązki światła na konkretne miejsce na ciele. Liczba powtórzeń oraz intensywność wiązki światła zależą od indywidualnych potrzeb pacjenta. Podczas zabiegu pobudza się produkcję histaminy i serotoniny. To wspomaga układ limfatyczny w produkcji przeciwciał. Poleca się ją w przypadku leczenia stanów zapalnych, nerwobóli i bóli mięśni, w celu szybszego gojenia ran, rehabilitacji narządów ruchu, ostróg piętowych, dny moczanowej. Wspomaga leczenie ran po przeszczepach skóry. Zmniejsza obrzęk chłonny, wspomaga leczenie uszkodzonych nerwów obwodowych, stanów zapalnych skóry (np. trądzik).

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Laser
do 10 min
15 zł

Laser wysokoenergetyczny

Stosowanie laseru wysokoenergetycznego powoduje natychmiastowe i długotrwałe zmniejszenie bólu. Zabiegi przyspieszają gojenie tkanek, działając intensywnie na układ mięśniowo–szkieletowy. Efekt terapeutyczny to działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciwobrzękowe. Urządzenia emitujące promieniowanie laserowe o wysokiej energii wykorzystywane są w ortopedii i rehabilitacji.

W laserze wysokoenergetycznym zastosowano emisję spójnego światła laserowego. Umożliwia to bardzo precyzyjne dawkowanie energii w określone miejsce. Moc lasera wysokoenergetycznego jest 50 razy wyższa niż w klasycznym laserze „zimnym”. Ten rodzaj zabiegu umożliwia głęboką penetrację tkanek, oraz intensywniejsze działanie i stymulację komórek w dowolnym miejscu. Działanie lecznicze lasera jest uzależnione od koncentracji energii oraz od czasu jej używania. Rozproszenie energii lasera powoduje silne pobudzenie i stymulację tkanki, co wpływa pozytywnie na metabolizm komórkowy, krążenie krwi i limfy w tkankach, a dzięki temu stymuluje regenerację i ukrwienie, co skutecznie zmniejsza ból i obrzęki.

Nazwa
Czas
Cena
Kup
Laser wysokoenergetyczny
do 15 min
50 zł

Wpadnij na nasze social media bądź z nami w stałym kontakcie lajkuj, komentuj, dołącz do rozmowy

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
Tarnów
Warszawa
Opole

Wyznacz trasę

Termy Gorce

Termy Gorce s.c. Poręba Wielka 875 GPS: 49.37.45N, 20.4.19E

Recepcja +48 570 008 500 recepcja@termygorce.pl